MojAndroid

Qualcomm opäť raz vsadil na ukážku výkonu svojho najnovšieho procesora Snapdragon v telefónoch, poháňaných týmto procesorom. V minulosti sa objavilo video, kde batéria telefónu je dobíjaná pomocou chodenia chrobákov v malom cirkuse. Teraz prichádza na rad video, ktoré hovorí o tom, že telefón poháňaný procesorom Qualcomm Snapdragon precestuje celý svet na jedno nabitie batérie.

Samozrejme, hneď všetkým napadne myšlienka, že telefón nešiel klasickou cestou a na cestu sa použili medzikontinentálne linky, taktiež je jasne, že telefón počas cesty nebol vyťažený klasickou prevádzkou, neprijímal hovory, obrazovka bola vo vypnutom režime. Skôr treba celé video brať ako šikovný marketingový ťah a ako video, ktoré je skôr na pobavenie, a nie ako reálny základ „nezničiteľnosti“ batérie v telefónoch s Qualcomm Snapdragon procesormi.

Video vzniklo tak, že telefónom vždy na niekoľkých miestach bol zaznamenaný krátky úsek videa a následne bol telefón odoslaný ďalej. Koordinovanými zásielkovými službami a naozaj precíznou prípravou, je takýto kúsok možné reálne vytvoriť.

Zdroj:  androidcommunity.com

29.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+