MojAndroid

O procesoroch Snapdragon S4 od spoločnosti Qualcomm sme už postrehli informácie v nedávnej minulosti. Majú byť veľkým trhákom na Mobile World Congress 2012 v Barcelone, Španielsko už budúci týždeň. Snapdragon S4 je prvý procesor postavený na technológii 28nm s integráciou 4G LTE pre štruktúru ARM.

S4 fotoaparát resp. Image Signal Processor (ISP), sa môže pochváliť pokročilými funkciami. HTC Titan II, oznámil dokonca na CES 2012 predstavenie neuveriteľnej novinky so 16 megapixlovým fotoaparátom s procesorom S2. Predpoklad je, že by sa mohli fotografie dostať až na úroveň 20 megapixlov s Full HD videom! Vybavenie S4 spočíva aj pokročilými fotografickými funkciami ako je autofokus, automatická expozícia a automatické vyváženie bielej.

Obľúbenými sú aj gestá, ktoré môžu riadiť celý prístroj. Fotoaparát S4 je taktiež určené pre riadenie sa gestami používateľa, ktoré sú možné pre ovládanie hier alebo rôznych aplikácií.

K článku pripájame aj dve video ukážky, ktoré sú prezentáciou zázraku od Qualcomm – fotoaparátu S4 v akcii pripojeného k HDTV.

Zdroj, foto, video: qualcomm.com

20.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+