MojAndroid

Je to len niekoľko dní dozadu, ako sme vás informovali o tom, že LG pripravuje nový smartfón s procesorom od spoločnosti Qualcomm s podporou LTE sietí. Dnes spoločnosť Qualcomm potvrdila informáciu, že nový štvorjadrový procesor Snapdragon S4 Pro Quad Core APQ8064 s MDM9615 podporou pre LTE sietí bude dodávaný pre nový smartfón od spoločnosti LG.

Všetko naznačuje tomu, a uvidíme, či sa informácia potvrdí v nasledujúcich dňoch, že týmto novým smartfónom by mohol byť práve spomínaný LG Optimus G.

Qualcomm k celej záležitosti vydal vyhlásenie:

„ Spoločnosť Qualcomm dodá najnovšiu Snapdragon ™ S4 Pro platformu pre LG. To umožní spoločnosti LG dodať nový štvorjadrový smartfón, ktorý je v súčasnej dobe vo výrobe s uvedením predpokladanej komerčnej dostupnosti v Kórei v septembri a globálna dodávka bude nasledovať následne potom. Tento smartfón bude najnovší obchodný a globálny prístroj ponúkajúci Quad Core CPU Snapdragon S4 s podporou 3G/LTE multi-módu, poskytujúci vynikajúci, mobilný zážitok pre hlasové hovory, prezeranie webových stránok, hry, užívateľské rozhranie a ďalšie grafické aplikácie.“

Otázka ostáva, či naozaj novinka, ktorá sa chystá na trh od spoločnosti LG bude nami spomínaný LG Optimus G. Veríme, že už čoskoro, tento, alebo podobný model budeme môcť využiť aj u nás na Slovensku.

Zdroj, foto: Qualcomm, AnandTech

24.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+