MojAndroid

Mnohí z nás prehrávajú na svojich Android zariadeniach často videá zo siete YouTube. Nakoľko ide o službu, ktorú poskytuje spoločnosť Google, aplikáciu YouTube nájdete už predinštalovanú vo všetkých nových Android zariadeniach. Nebudeme si však klamať, táto aplikácia nie je ideálna a viacero funkcií jej chýba. Práve preto si dnes predstavíme aplikáciu, ktorá chýbajúce funkcie ponúka. Ide o PVSTAR+ a ako ste už mohli zaznamenať, ide o aplikáciu určenú len na prehrávanie videí zo siete YouTube.

PVSTAR+ je aplikácia, ktorá ponúka pokročilé funkcie pri prehrávaní YouTube videí. Okrem YouTube sú v tejto aplikácií dostupné aj iné internetové zdroje videí, kde si môžete hľadané video nájsť. Potom ho stačí pridať do playlistu v aplikácií a užívať si jej pokročilé funkcie, medzi ktoré patrí napríklad prehrávanie na pozadí, opakovanie prehrávania, náhodný výber alebo časovač vypnutia. Dostupné je aj prehrávanie z Twitteru alebo importovanie zoznamov skladieb z už existujúceho konta na YouTube.

  

Najviac oceňovanou vlastnosťou tejto aplikácie je nepochybne prehrávanie videí na pozadí. To funguje dokonca aj pri vypnutí displeja, čo natívna aplikácia YouTube nepodporuje. V tejto aplikácii si tak môžete prehrať všetky svoje obľúbené videá a pritom si prezerať ďalšie aplikácie alebo robiť niečo úplne iné. Zaujímavou vlastnosťou je aj časovač vypnutia, čo vám umožní pustiť si relaxačnú hudbu a bez výčitiek zaspať vedľa svojho smartfónu či tabletu.

  

Na Google Play Store sa nachádzajú dve verzie tejto aplikácie. Bezplatná aplikácia ponúka všetky potrebné funkcie, v tej platenej nájdete rovnaké funkcie, avšak budete oslobodený od reklám. Hoci platená aplikácia stojí až 3,38€, stále sa nájdu ľudia, ktorí sú ochotní túto sumu za odstránenie reklám zaplatiť. Či medzi nich budete patriť aj vy, necháme na vás.

Zdroj: Pocketables

2.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+