MojAndroid

Populárna mobilná aplikácia Pushbullet, o ktorej sme vás informovali ešte v roku 2013 prešla dlhou cestou a vývojom. Dnes ju používa obrovské množstvo používateľov systému Android, kvôli zaujímavým funkciám a prepojením počítača so smatfónom. Aplikácia sa nedávno dočkala novej aktualizácie, ktorá prináša možnosť odpovedať na správy z populárnych aplikácií WhatsApp, Telegram, Hangouts, Facebook Messenger a Line, priamo z vášho počítača. Vývojári pritom plánujú rozšíriť novú funkciu aj o podporu ďalších aplikácií.

Pre využívanie funkcie budete potrebovať Android 4.4 KitKat a novší, pričom v prípade appky Hangouts budete musieť mať nainštalovanú aj aplikáciu Android Wear. Ide o trocha zvláštnu požiadavku, no vývojári zrejme využívajú aplikáciu pre hodinky na odchytávanie správ. Samotné hodinky s Android Wear samozrejme vlastniť nemusíte.

S aktualizáciou prichádza tiež nový widget, ktorý umožňuje šikovne vypnúť alebo zapnúť synchronizáciu notifikácií medzi počítačom a Android zariadením. Ak už aplikáciu používate, odporúčame vám ju aktualizovať na najnovšiu verziu priamo na vašom zariadení. V prípade, že o nej počujete prvý krát, môžete ju vyskúšať prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 17.7.20
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.7.20
Aktuálna cena: Zdarma
18.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+