MojAndroid

Aplikácia Pulse News sa stala jednou z najlepších čítačiek správ, napriek neistému začiatku v roku 2010. Bola totiž obmedzená iba na jedno zariadenie, čo sa prejavovalo pri resete alebo reštarte zariadenia. Zatiaľ čo Google Reader môžu ukladať svoje spravodajské zdroje v cloude a správa si môžete prečítať na akomkoľvek zariadení, Pulse stratil nastavenia vždy, keď používateľ požil nový telefón alebo nahral novú ROM. Tomuto je však už koniec.

Posledná aktualizácia Pulse News konečne pridáva možnosť synchronizácie medzi rôznymi zariadeniami. Čitatelia majú teraz možnosť nastavenia zdrojov v telefóne a mať rovnaké informácie, aj v tablete.

Dlho očakávané funkcie sú teraz k dispozícii cez Pulse.me, ktorý ukladá aj články, ktoré si môžete prečítať neskôr, aj keď už ich ochranné autorské obmedzenia článok zablokujú. Výhodou je to pri požívaní viacerých zariadení, ktoré môžete využiť bez obmedzenia ich počtu. Synchronizácia je povinná, ak chcete mať jedinečné zdroje pre každé zariadenie. Pri čítaní si môžete stiahnuť správy a neskôr offline si ich prečítať.

Zdroj: Android Market, http://androinica.com/

Pulse News
Alphonso Labs
Verzia 2.5.1 (11. 10. 2011)
Veľkosť 2,7 MB
2.1+

Zadarmo

 

14.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+