MojAndroid

Pulse RSS ReaderAk radi sledujete RSS správy svojich obľúbených portálov (napr. RSS MojAndroid.sk a ďalšie), určite privítate možnosť čítať ich vo svojom Android zariadení. Tvorcovia z Alphonso Labs, ktorí sú za populárnou aplikáciou Pulse News Reader sa rozhodli uvoľniť ju na Android Market zadarmo. Pulse News Reader je zaujímavo graficky spracovaný RSS a Atom reader, ktorý vám zobrazí správy v jednoduchom výpise alebo priamo ako celú web stránku. Čítanie správ sa tak stáva prehľadnejšie a pôsobí aj graficky veľmi príjemne. Daň za takúto grafiku je spomalenie načítavania správ, v závislosti od rýchlosti vášho dátového prenosu. Po prvom spustení sa na obrazovke objaví informácia o ovládaní aplikácie.

Prednastavené sú všetky zaujímavé technologické portály a stránky ako Gizmodo, TechCrunch, Mashable! a iné.

Odporúčame si samozrejme pridať aj stránku MojAndroid.sk, stačí v nastaveniach cez Menu -> Manage Sources -> Add source pridať náš RSS kanál RSS MojAndroid.sk. Aplikácie priamo podporuje zdieľanie zaujímavých správ na Twitter a Facebook.

Video:

QR kód:

16.11.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+