MojAndroid

Na poli mobilných 3D akčných hier posledné mesiace prebieha boj medzi dvoma populárnymi titulmi, ktoré sú dostupné aj pre PC platformu a konzoly. A aj keď sa zdá, že Fortnite: Battle Royale má zatiaľ navrch, jeho konkurent PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds) slávi významný míľnik.

Developer Tencent, štúdio, ktoré stojí za touto hrou, oznámilo, že hra dosiahla 100 miliónov stiahnutí na platformách iOS a Android. Stiahnutia sa týkajú západných krajín a nie je medzi nimi započítaná Čína, Japonsko alebo Kórea (Južná). Denne hraje hru priemerne 14 miliónov používateľov.

Vývojári hry oznámili aj udalosť Player Well Known Invitational, v ktorej sa stretne proti sebe 18 známych streamerov a youtuberov ako napríklad Grimmmz, Melonie Mac, Halifax, TSM Viss, STPeach a Chocotaco. Udalosť bude streamovaná cez služby Twitch, Facebook a Youtube na oficiálnom kanále PUBG Mobile channel.

Tvorcovia tiež oznámili vytvorenie nového turnaja pre hráčov v šiestich svetových regiónoch nazvaného Player Well Known Championship. Turnaj bude rozdelený na kvalifikačnú časť, predbežný výber, regionálne finále a svetové finále. Aby ste sa mohli zúčastniť musíte mať najmenej 1000 sledovateľov na sociálnej sieti a 3 skúsených hráčov do svojho tímu.

Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Fortnite prichádza na ostatné Android zariadenia. Hneď si ale možno nezahráte

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+