MojAndroid

Hra PUBG sa stala v poslednom roku veľmi obľúbenou. Či už na konzolách, PC, ale aj na smartfónoch. Hra je k dispozícii ako pre iOS, tak aj pre Android zariadenia. Táto hra je však veľmi náročná na výkon telefónu. Obrovská mapa so 100 hráčmi im dokáže poriadne podkúriť. Pokiaľ teda nevlastníte jednu z aktuálnych vlajkových lodí, váš herný zážitok pravdepodobne nebude patriť medzi najlepšie. Menej výkonné smartfóny si s hrou poradia len veľmi ťažko.

Ak ste teda jedným z tých, ktorí nemajú takéto výkonné zariadenie, vývojár má pre vás riešenie. Prichádza okresaná verzia PUBG Mobile Lite, ktorá bude určená pre slabšie smartfóny.

V čom je “lite”?

Namiesto 100 hráčov na jednej mape ich bude len 40. Mapa je taktiež oveľa menšia, čo znižuje nároky na množstvo RAM, ktorú hra pre svoje správne fungovanie potrebuje. Tieto zmeny budú mať za následok lepšiu hrateľnosť a viac fps na zariadeniach, na ktorých PUBG nefunguje tak, ako by sme si predstavovali.

K dispozícii je zatiaľ len na Filipínach, no nemalo by trvať dlho a okresanej verzie hry PUBG sa dočkáme aj na Slovensku.

Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
PUBG Mobile získava aktualizáciu s novou mapou skôr ako Xbox

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+