MojAndroid

PUBG je hra, ktorá začala battle royal šialenstvo a stále sa teší mimoriadne veľkej obľube medzi hráčmi. K dispozícii je, samozrejme, aj pre Android smartfóny a môžete si ju stiahnuť priamo v Obchode Play. Hra je navyše zdarma a ponúka množstvo zábavy na celé hodiny. Jej cieľ je jednoduchý – prežiť. Hra spočíva v tom, že vás lietadlo vypustí na opustenom ostrove, vy hľadáte zbrane a iné veci, ktoré vám môžu pomôcť prežiť. Vyhráva ten, kto zostane na ostrove posledný. Samozrejmosťou je aj multiplayer, v ktorom môžu hrať až štvorčlenné tímy.

Úplne nová mapa

Hra teraz dostáva aktualizáciu, ktorá so sebou prináša zaujímavé novinky. Najväčšou z nich je úplne nová mapa s názvom Sanhok. Tá so sebou prináša nové zbrane a vozidlá:

  • Flare Gun – svetlica, ktorá dokáže privolať špeciálny air drop v prípade, že ju využijete v zóne. Môžete z nej vystreliť aj mimo zóny, vtedy dostanete štvormiestne nepriestrelné vozidlo Bulletproof UAZ
  • QBZ – automatická zbraň s 5,56 mm nábojmi a možnosťou strieľania jednotlivo alebo plne automaticky
  • Duckbill – vylepšenie pre brokovnice, ktoré zníži vertikálny rozptyl nábojov a zvýši horizontálny
  • Muscle Car – štvormiestne vozidlo

Aktualizácia by mala prebehnúť dnes

Okrem nových zbraní a vozidiel sa hráči môžu tešiť aj na väčšie množstvo achievementov či lepšie rozoznávanie cheaterov v hre. V rámci Royal Pass budú pridané nové misie a informácie o progrese hráčov budú prehľadnejšie. Aktualizácia by mala byť pre Android zariadenia dostupná už dnes, pričom by mala prebehnúť automaticky. My sa najviac tešíme na novú mapu, ktorá je akousi džungľou s množstvom úkrytov a možnosťami prekvapiť protihráčov. Ak na aktualizáciu nechcete čakať, nová verzia je už k dispozícii na stiahnutie na stránkach APK Mirror.

Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Čo robiť, keď PUBG Mobile zrazu seká a klesajú FPS | AndroidForum.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+