MojAndroid

Samsung by mohol byť prvým výrobcom na svete, ktorý predstaví skladateľný smartfón. Zariadenie údajne podlieha testovaniu, a to v dvoch hardvérových konfiguráciách, v jednej s procesorom Snapdragon 820, v tej druhej so Snapdragonom 620. Novinka by mala disponovať 3 GB RAM, slotom pre pamäťové karty, ako aj nevymeniteľnou batériou. Ukázaná by mohla byť už v januári.

Samsung-Foldable-Smartphone

Samsung tiež investuje veľa času do testovania samotného procesora Snapdragon 820, ktorý by mohol byť zároveň aj čipom pripravovaného Samsungu Galaxy S7. Ten by mimochodom tiež mal prísť v dvoch verziách s rôznym typom procesora. Je možné, že prvý smartfón so skladateľným displejom bude len na ukážku a nebude dostupný pre každého. Otázne teda je, či Samsung predstaví takýto smartfón s dostupnosťou širokej verejnosti alebo pôjde len o testovacie zariadenie, ktoré ukáže, ako spoločnosť napreduje vo vývoji technológií. To sa však dozvieme až o niekoľko mesiacov.

Zdroj: Sammobile

 

15.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+