MojAndroid

Každý má iné predstavy o špičkovom smartfóne, iné smerodajné kritériá. Ako však nájsť medzi desiatkami modelov ten najlepší? Jednoducho – tak, že sa ľudí opýtate… a dáte im, čo chcú.

Náš tip
SÚŤAŽ: Vyhrajte novinku Lenovo Vibe Z2 Pro

Spoločnosti Lenovo, ktorá len prednedávnom vstúpila na trh s mobilnými telefónmi, záleží na tom, aby spoznávala a napĺňala potreby svojich zákazníkov. V prieskume zisťovala, po čom užívatelia smartfónov túžia a vy sa už čoskoro budete môcť na vlastné oči presvedčiť, do akej miery sa novému, výnimočnému 10K smartfónu darí priblížiť ideálu.

Predstavte si smartfón, pripravený splniť požiadavky aj tých najnáročnejších spotrebiteľov a mobilných nadšencov! Sen sa onedlho stane realitou a jeho meno je ukryté pod záhadnou prezývkou 10K smartfón.

Ako vyzerá? Čím je taký výnimočný? A čo vôbec znamená 10K? Odpovede na tieto otázky dostanete už v piatok, 3.10.2014, kedy spoločnosť Lenovo exkluzívne odhalí prvý 10K smartfón na Slovensku. Nenechajte si ujsť predstavenie tejto jedinečnej novinky.  Prinesieme vám aj video z tohto unikátneho predstavenia, ktorého súčasťou tak môžete byť aj vy.

Náš tip
10K: Vieme, po akom smartfóne Slováci túžia! (A vieme im ho dať!)

Privítajte 10K vo veľkom štýle! Pridajte sa k 10K mánii na www.10k.sk.

Náš tip
Lenovo Vibe Z2 Pro: Na Slovensku už o niekoľko dní. Poznáme cenu, ktorá milo prekvapí

1.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+