MojAndroid

CyanogenMod je často jedinou možnosťou, ako dostať na svoj smartfón či tablet najnovšiu verziu Androidu. Preto sme radi, že po minulotýždňovom spustení nightly buildov CM10 pre HTC One X, môžeme oznámiť ich dostupnosť už aj pre LG Optimus Black. LG Optimus Black je v obchodoch dostupný ešte stále so staršou verziou Androidu 2.3 Gingerbread s prísľubom skorej aktualizácie na Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Konkrétny dátum takéhoto updatu je však neznámy a môže to ešte nejaký  čas trvať kým sa pre majiteľov tohto smartfónu objaví. Vďaka CyanogenMod tímu však už nemusíte čakať na Android 4.0 a môžete prejsť rovno na najnovšiu verziu Jelly Bean.  

Za zmienku stojí informácia, že nová CM 10 ROM používa rádiový modem z Gingerbread a nefunguje s verziou bootloadera V30. Nightly buildy môžu samozrejme obsahovať chyby a niektoré funkcie nemusia fungovať na 100%. Ak by ste si chceli nový Android vyskúšať aj vy a máte dostatok skúsenosti na jeho inštaláciu, tak potom môžete najnovšie verzie CM 10 ROM pre tento smartfón stiahnuť priamo na oficiálnych stránkach CM10.

 

Za tip na článok ďakujeme nášmu čitateľovi Jarovi. 

Zdroj: androidpolice

24.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+