MojAndroid

Android 9 Pie prichádza na HTC U11 Life. Bude to prvé zariadenie spoločnosti HTC, ktoré dostane najnovšiu verziu Androidu od jej spustenia v auguste tohto roku.

HTC U11 bol uvedený v lete roku 2017, bežiac na Android Nougat. Neskôr dostal aktualizáciu Oreo (okamžite po jej uvedení na trh). HTC U11 dostáva Android Pie, na rozdiel od tohtoročnej vlajkovej lode spoločnosti – HTC U12+. Dáva zmysel, že medzinárodne predávané HTC U11 Life dostalo aktualizácie skôr, aj keď je to zariadenie s Android One. Zariadenia Android One sú povinné prijímať aktuálne aktualizácie softvéru. Americký model, ktorý predáva spoločnost T-Mobile, beží na HTC Sense a pravdepodobne novú aktualizáciu ešte neobdržal.

Teraz, keď je Android Pie dostupné pre Life, znamená to, že zrejme nepotrvá dlho, keď bude dostupný aj pre ostatné HTC zariadenia. HTC potvrdilo, že U12+, U11 a U11+ v určitom momente Pie tiež dostanú.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
30.11.2018
Zdroj: the Verge

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+