MojAndroid

Nie je to ani 24 hodín od predstavenia a sprístupnenia AOSP kódu Androidu 4.4 KitKat a na internete sa už objavujú prvé ROM pre zariadenia Nexus. Momentálne si môžete stiahnuť AOSP buildy s novým Androidom na Nexus 7 (2012), Nexus 7 (2013), ako aj Nexus 4.

Android-KitKat-4.4 (1)

Pre Nexus 7 (2013) ROM s Androidom 4.4 KitKat stiahnete zo stránky Rootzwiki. Pre model z minulého roka, Nexus 7 (2012) je dostupná prostredníctvom Paranoid Android ROM. Flashovací balíček s Google aplikáciami stiahnete z tohto odkazu. Ak ste majiteľmi Nexusu 4, tak AOSP KitKAT ROM sa dá stiahnuť tu.

Len vám pripomíname, že nejde o oficiálnu aktualizáciu od Google. Nahranie ROM robíte na vlastné riziko a preto ho odporúčame len pokročilejším používateľom, ktorí vedia čo robia.

Náš tip
Android 4.4: Dátum aktualizácie pre staršie Nexus zariadenia

Zdroj: androidauthority

1.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+