MojAndroid

Spomínate si na nedávno uniknuté fotografie prototypu OnePlus 9? Na Ebay-i sa objavil inzerát s rovnakými fotografiami, akurát bez vodoznakov. Je možné, že ho predal ten istý človek, ktorý jeho fotky zavesil na internet?

OnePlus 9 bol predaný na Ebay-i za 6000 dolárov

Android Authority informuje, že na Ebay-i vytvoril inzerát používateľ Shamete1 a úspešne ho predal v aukcii za 6000 dolárov. Smartfón je mimochodom podobný nie až tak staršiemu OnePlusu 8T. Jediné, čo je odlišné je ostrov fotoaparátov, ktorý teraz obsahuje dva veľké objektívy, blesk a ešte jeden menší objektív.

OnePlus 9

Podľa predchádzajúcich únikov má ísť o 48 MP hlavný objektív, neznámy ultraširokouhlý objektív a pravdepodobne o hĺbkový snímač (makro bude zrejme zabudované v ultraširokouhlom snímači, ktorý bude podporovať automatické zaostrovanie). Taktiež pribudol zaujímavý nápis Ultrashot, čo podľa Android Authority môže byť OnePlusová verzia režimu Ultra Steady, ktorý zrejme zdedí od materskej značky Oppo.

Predajca mal predtým aj snímky zapnutého smartfónu, kde sa písalo o Androide 11 a OxygenOS. Tie však odstránil, zrejme kvôli zobrazovaniu unikátneho identifikátora zariadenia. Čo však nie je isté je fakt, či predajca mal skutočne prototyp smartfónu alebo len fotky z predchádzajúceho úniku a trochu ich pozmenil.

 

Tak či tak, takáto kúpa je veľmi riskantná, aj keby bol telefón pravý. Sám používateľ Shamete1 napísal, že OnePlus môže urobiť čokoľvek – znefunkčniť zariadenie alebo poslať silové zložky na prípadného kupca.

Či išlo o skutočný telefón alebo nie, na to si budeme musieť počkať približne do marca, kedy bude OnePlus 9 skutočne predstavený. Do vtedy však môžu nastať ešte rôzne zmeny.

Náš tip
Veľký únik o OnePlus 9 5G: Máme priame fotky a špecifikácie

29.12.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+