MojAndroid

Prémiové aplikácie úplne zadarmo? Ak máte šťastie, môžete ich získať každý deň. Nová aplikácia Promo Codes využíva systém promo kódov, ktorý Google spustil len pred niekoľkými týždňami. Princíp fungovania je pritom veľmi jednoduchý. Vývojári každý deň ponúkajú možnosť získať promo kód pre jednú konkrétnu platenú aplikáciu.

Ak chcete vyskúšať svoje šťastie a pokúsiť sa získať prémiovú aplikáciu zadarmo, stačí ak po spustení Promo Codes stlačíte tlačidlo “I’m Feeling Lucky” (Skúsim šťastie). Vzápätí sa dozviete výsledok, ktorý vám oznámi buď, že ste aplikáciu získali alebo nie. Ak áno, tak promo kód bude skopírovaný do textovej schránky, z ktorej ho môžete následne skopírovať v obchode Play. Ak ste prehrali, tak budete len presmerovaní na stránku aplikácie.

promo

V aplikácii môžete momentálne každý deň získať niektorý zo známych titulov, ako napríklad Nova Launcher, Franco Kernel Updater, Today Calendar Pro, Focus, Impressions, Relay for reddit, Twee, Shuttle či Progression. Samozrejme, zoznam zapojených aplikácií by sa mal ďalej rozširovať. Svoje šťastie môžete ale skúsiť ešte dnes.

5.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+