MojAndroid

Pre všetkých používateľov smartfónov Samsung máme veľmi dobrú správu. Spoločnosť Samsung prichystala pre vlastníkov Samsung smartfónov jedinečnú Valentínsku akciu, ktorá prináša niekoľko platených aplikácií zadarmo.

Medzi vybranými aplikáciami je napríklad Battery Indicator Wallpaper, Money, Star Chart, Doomsday Attack, Block 3D 2, Mantano Reader, Read Me Stories Life, Read Me Stories Adventure, Read Me Stories Animals a ďalšie.

Valentínska akcia prebieha od  7.2.2012 do  21.2.2012 v obchode pre Samsung aplikácie – SamsungApps. Vyžrebovanie víťazov poukážok na nákup platených aplikácií v SamsungApps bude 6.3.2012.

Zapojiť sa môžete tak, že sa prihlásite do SamsungApps a stiahnete si všetky promo aplikácie zadarmo, ktoré sú inak platené.

Zdroj, foto: SamsungApps, Samsung

13.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+