MojAndroid

Spoločnosť Samsung už v tomto roku predstavila všetky svoje vlajkové lode, vrátane Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy S5 alebo Samsung Galaxy Alpha. Všetka pozornosť je v tejto dobe už upriamená na ďalšie zariadenia, ktoré budú v ponuke v budúcom roku. Portálu SamMobile sa v tomto smere podarilo vďaka interným zdrojom v spoločnosti získať exkluzívne informácie o pripravovanom smartfóne Samsung Galaxy S6, ktorý je označovaný pseudonymom Project Zero.

Podľa zdroja sa Galaxy S6 už teraz nachádza v počiatočných fázach vývoja. Hoci hardverové špecifikácie nie sú momentálne stanovené, zaujímavosťou je práve spomínané kódové označenie Project Zero. Predchádzajúce modely vlajkových lodí boli označované písmenami, napríklad Project K bol aktuálny model Galaxy S5 a Project T bol najnovší Galaxy Note 4. Zdroje uvedeného portálu uvádzajú, že Project Zero získal označenie podľa toho, že spoločnosť chce na vývoji Galaxy S6 využiť nové vízie a navrhnúť nový model smartfónu úplne od nuly. Pre používateľov to v skratke znamená, že v budúcom roku sa môžu tešiť na niečo odlišné a unikátne. Ak sledujete internetové diskusie, tak práve tento prístup očakávajú všetci fanúšikovia od značky Samsung.

To či bude rok 2015 pre Samsung prelomový a či sa dočkáme úplne odlišného zariadenia však ešte nie je v tejto chvíli možné potvrdiť. Čo očakávate vy od nového modelu vlajkovej lode od Samsungu ?

Zdroj: SamMobile

3.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+