MojAndroid

Slovenské stránky na výučbu programovania ponúkajú kurzy na rôzne témy, no WordPress medzi nimi doteraz chýbal. To sa však mení, pretože learn2code.sk pridáva do svojho portfólia po novom aj kurz WordPress pre programátora 1, ktorý prevedie záujemcov všetkými zákutiami programovania na tejto platforme. Dokopy je pre účastníkov pripravených viac ako 50 kapitol, 7 hodín video-tutoriálov v slovenčine a v cene kurzu je aj hosting WordPress The Hosting od WebSupport na 3 mesiace zadarmo.

V kurze WordPress pre programátora sa naučíš používať tento redakčný systém naplno a bez obmedzení a budeš vedieť vyrábať svoje vlastné témy úplne od nuly. Naučíš sa používať WordPress, ako keby to bol content management systém. Tento kurz ťa naučí použiť WordPress na akúkoľvek webstránku a nemusí to byť len blog.

Čo sa naučíš?

  • naučíš sa vyrábať vlastné WordPress témy
  • naučíš sa robiť akékoľvek webstránky na WordPresse
  • naučíš sa optimalizovať svoju WordPress webstránku
  • naučíš sa písať rýchly, čistý a bezpečný kód, ktorý je v každom ohľade šitý na mieru klientovi alebo tebe

Čo všetko dostaneš

  • viac ako 7 hodín nadupaných videotutoriálov
  • veľa domácich úloh a zadaní
  • zdrojové kódy na stiahnutie
  • hosting WordPress The Hosting od WebSupport na 3 mesiace zadarmo

Čo by si mal vedieť

Cena tohto kurzu je stanovená na 129 EUR a ak si kurz kúpite do nedele 31.7. 2016, dostanete zadarmo aj kurz WordPress pre programátora 2: Pluginy! V ňom na vás čaká ďalších 8 hodín video-tutoriálov, zdrojové kódy, domáce úlohy a takisto 3 mesiace hostingu vo Websupporte zadarmo. Viac informácií nájdete priamo na webstránke learn2code.sk.

26.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+