MojAndroid

Už je to tu. Začíname tento štvrtok o 18-tej. Príďte na stretnutie Android fanúšikov. Oslávte s nami prvé narodeniny portálu MojAndroid.sk. Vyskúšajte si všetky novinky od HTC naživo: HTC Desire SHTC Incredible SHTC Wildfire S a ďalšie smartfóny, nebude chýbať ani nový tablet HTC Flyer.

HTC Android Roadshow 2011 v Bratislave sa uskutoční tento štvrtok 19.5.2011 o 18:00 v hoteli Gate One
(http://www.hotelgateone.sk/kontakt).

Hotel GATE ONE
Ambrušova 7
821 04 Bratislava 

GPS súradnice:
Zemepisná šírka: 48.166083
Zemepisná dĺžka: 17.177493

Program stretnutia v Bratislave

Event HTC Android Roadshow 2011 nájdete aj na Facebooku a sociálnej sieti LinkedIn.

Vyžrebujeme víťazov súťaže o 3x navigácia Sygic Aura

Tento týždeň súťažíme o HTC Desire S a o 3 navigácie Sygic Aura, výhercov navigácií vyžrebujeme priamo na stretnutí HTC Android Roadshow v Bratislave.

Môžeme prísť aj do Tvojho mesta

Počas roka 2011 plánujeme ďalšie dve stretnutia a môžeme prísť aj do Tvojho mesta. Prihlás sa a zahlasuj za ďalšie stretnutie HTC Android Roadshow priamo v Tvojom meste. Daj vedieť o Android Roadshow aj svojim priateľom z Tvojho mesta. Ak máš záujem, plagáty k plánovanej akcii Ti pošleme ZADARMO priamo domov. Následne ich môžeš rozvešať vo svojej škole, univerzite, práci a ďalších miestach vo svojom meste.

 

 

17.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+