MojAndroid

Aplikácia Prisma je pre Android zariadenia u nás dostupná ešte iba niekoľko dní. Je možné, že mnohí z vás sa s ňou ešte ani nestihli zoznámiť a už sa chystajú veľké novinky, ktoré z aplikácie spravia ešte zaujímavejší nástroj. Po novom by totiž v aplikácii mali pribudnúť efektné filtre aj pre videá.

Náš tip
Unikátna fotoaplikácia Prisma je už dostupná v obchode Play

Aplikácia už teraz dokáže oživiť aj skutočne nudnú fotografiu naozaj atraktívnymi umeleckými filtrami. Tie síce vyzerajú skutočne veľmi pekne, no ich aplikácia často zaberie pomerne dlhý čas. Preto sa naskytá otázka, ako dlho by trvalo aplikovanie takéhoto filtra na niekoľkosekundové video s desiatkami snímkov.

Spoločnosť potvrdila, že plánuje priniesť filtre aj pre videá, no zatiaľ netušíme, kedy by sa tak malo stať. Ak by sa ale spoločnosti podarilo vytvoriť funkčný nástroj na pridávanie takýchto filtrov do videa, zrejme by to znamenalo ďalšiu záplavu farebných grafických videí na sociálnych sieťach. Už teraz sa s grafickými efektmi stretávame všade na internete, no musíme uznať, že aplikácia očarila aj nás a radi si s ňou krátime chvíle.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Bloomberg via Phandroid

28.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+