MojAndroid

Jedna z najviac ospevovaných aplikácií dnešných dní – Prisma – získala aktualizáciu, na ktorú čakalo množstvo používateľov. Jej vývojári prinášajú vo verzii 1.1 zvýšenie rýchlosti pri generovaní upravenej fotografie a do aplikácie pribudlo aj niekoľko ďalších noviniek. Ide napríklad o možnosť zvoliť, do akej miery má byť aplikovaný filter na fotografii a fotky v aplikácii môžete už aj orezať a pootočiť.

Prisma už v obchode Play ale nie je jedinou aplikáciou svojho druhu. Jej konkurentom je napríklad titul Alter prinášajúci podobné funkcie, či aplikácia Artisto, ktorá je “Prismou pre videá”. Vývojári aplikácie Prisma taktiež pripravujú filtre pre videá, no pokiaľ bude aj úprava videa trvať takto dlho, pochybujeme, že túto funkciu bude niekto využívať. Ak ešte nemáte nainštalovanú najnovšiu verziu aplikácie Prisma, kliknite na widget nižšie alebo si ju manuálne nainštalujte pomocou APK súboru z APKmirror.com.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
8.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+