MojAndroid

Samsung si pre svoje nové dve vlajkové lode pripravil, samozrejme, aj rôzne príslušenstvo. Na slovenskom trhu bude k dispozícii postupne od 17. apríla 2015, kedy sa oficiálne začnú predávať aj Samsung Galaxy S6 a S6 edge.

Flipové puzdro Clear View Cover

Ide o obal vyrobený pre Samsung Galaxy S6 aj S6 edge, ktorý si rozumie s ich inteligentnými funkciami a zároveň ich ochraňuje pred poškriabaním. Je vyrobený z tvrdeného plastu a pri edge verzii kopíruje tvar jeho zakriveného displeja. Pri oboch verziách je tu i voľný prístup ku konektorom či tlačidlám. Výhodou transparentného krytu je to, že prednú stranu zákazník nemusí odklápať kvôli notifikáciám. K dispozícii bude v zlatej, čiernej, modrej a striebornej farbe (Galaxy S6) a zelenej farbe (iba Galaxy S6 edge) za cenu 59,90 eur s DPH.

Samsung_galaxy_príslušenstvo

Náš tip
TESTUJEME | Samsung Galaxy S6 Edge – pýtajte sa, čo vás zaujíma

Zadný kryt Clear Cover

Tento kryt chráni smartfóny proti mechanickému poškodeniu bez toho, aby narúšal jeho dizajn a tenký profil. Je zložený z priehľadného tvrdeného plastu a je doplnený o jemný rámik v metalickom farebnom prevedení. Odtiene zodpovedajú farebnej ponuke smartfónov, teda ho uvidíme v zlatej, čiernej, striebornej a v prípade Galaxy S6 edge aj v zelenej farbe. Odporúčaná cena krytu Clear Cover je 29,90 € s DPH.

Samsung_galaxy_príslušenstvo1

Flipové puzdro s vreckom a S View

V ponuke príslušenstva sú aj celistvé puzdrá s vreckom pre oba modely a pre Galaxy S6 aj vo variante S View s výrezom v prednej časti. Na výber sú pritom dve prevedenia, teda látkové prevedenie s vystupujúcim reliéfom tkaniny, alebo plastové prevedenie so vzorom kože. Farby puzdier korešpondujú s farbami nových smartfónov, k dispozícii tak budú čierne, zlaté, strieborné a biele flipové puzdro pre oba modely a v prípade Galaxy S6 navyše modré puzdro, resp. zelené pre Galaxy S6 edge. Ceny sa pohybujú na úrovni 29,90 € s DPH v prípade modelu s vreckom a 49,90 € s DPH za model S View pre Galaxy S6.

Samsung_Príslušenstvo_s6_2

Podložka pre bezdrôtové nabíjanie

Pre pohodlné nabíjanie je tu i dobíjacia podložka, ktorá využíva technológiu bezdrôtového nabíjania. Ňou sú vybavené aj oba smartfóny, takže zákazníci si k podložke nemusia navyše zaobstarať špeciálne kryty ani puzdrá pre bezdrôtové nabíjanie. Podložka pre nabíjanie je kruhového tvaru a bude na trhu v čiernej a bielej farbe za 49,90 € s DPH.

Samsung_Príslušenstvo_s6_nabijacka.png

Stereo slúchadlá s ovládaním handsfree a hlasitosti

Smartfón Samsung Galaxy S6 aj Galaxy S6 edge sa bude dať vylepšiť o hybridné stereo slúchadlá s ovládaním handsfree a hlasitosti (3,5 mm jack). Ich nezávislý trojcestný systém reproduktorov vytvára verný zvuk vo vysokej kvalite vrátane slušných vysokých a stredných frekvencií. Hlboké basové tóny sú prehrávané jedným dynamickým reproduktorom. Slúchadlá majú minimalistický dizajn a sú vo farbách biela, čierna, modrá a červená za cenu 29,90 € s DPH.

Samsung_Príslušenstvo_s6_sluchadla

Náš tip
VIDEO | Speedtest: Samsung Galaxy S6 Edge vs. iPhone 6

Bluetooth audio prijímač/vysielač Level Link

Audio príslušenstvo Level Link k novým telefónom Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge má dvojaké využitie. Funguje ako prijímač Bluetooth signálu napríklad práve z mobilného telefónu – môžete si tak prehrávať obľúbené pesničky uložené v smartfóne na stereo súprave. Súčasne však Level Link slúži aj ako vysielač Bluetooth signálu. Po pripojení k zariadeniu bez Bluetooth ako MP3 prehrávač, televízor a pod. (3,5 mm konektor) tak dokáže vysielať audio signál napríklad do bezdrôtových slúchadiel. Level Link sa dá používať aj ako handsfree vďaka integrovanému mikrofónu. Jeho súčasťou je spona pre prichytenie napríklad na slnečnej clone v aute. Cena je 79,90 € a je v čiernom prevedení.

Samsung_Príslušenstvo_s6_sluchadla2

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+