MojAndroid

Vyberať príslušenstvo pre mobil niekedy môže byť poriadne nevďačnou úlohou. V e-shope strávite veľa času, preklikávate sa stovkami kusov rôznych externých nabíjačiek, krytov či navigácií, ktoré sa od seba líšia len minimálne.

Proste prichádza veľmi nepríjemná realita – čím je ponuka väčšia, tým ťažšie sa nám vyberá konečný produkt. Preto je fajn, keď vám niekto s výberom dokáže aspoň trochu pomôcť, a na vás už je len finálne rozhodnutie. Zbohatlíci majú svojich flexibilných asistentov, pre všetkých ostatných je tu Nákupný poradca.

Príslušenstvo predstavuje akúsi predĺženú ruku nášho smartfónu – v zásade vieme fungovať aj bez neho, no s ním je používanie technológii prívetivejšie.Keď váš tisícový smartfón chráni poriadne robustné púzdro, tak sa už pri páde nemusíte modliť, aby to prasknutie bola noha, a nie displej. Majitelia odolných smartfónov majú poriadnu výhodu, my ostatní… My pozeráme na výbery krytov a príslušenstva.

Okrem príslušenstva tradičnej povahy ako napríklad powerbanka, gyroskopický stabilizátor, externá solárna batéria, či handsfree do auta alebo stojan pre smartfón priamo s nabíjačkou, sa v ponuke obchodov dajú nájsť aj poriadne uletené kúsky.

Externá batéria s bezdrôtovým nabíjaním, 6000 mAh
Gyroskopický stabilizátor obrazu pre smartfóny
Stolová nabíjačka s micro USB
Externá solárna batéria
Bluetooth handsfree sada do auta

Také netradičné kúsky, pri ktorých si človek najskôr povie, že to je poriadna hlúposť, no potom sa prebudí duša lenivca, a zrazu doma máte skladací prenosný stolík pre tablet či smartfón, a z postele na vás pozerá špeciálne navrhnutý vankúš na optimálne používanie tabletu. Lenivec vo vás zaplesá a váš inak striktný cit pre rozhodovanie rozmýšľa, kde sa stala chyba.

Už, už sa vynára štipľavá myšlienka, no potom si spomeniete na rokmi preverenú inžiniersku mantru: Ak to vyzerá hlúpo, no funguje, tak to hlúposť nie je. A tak si preskladáte svoj prenosný stolček a začnete ťukať do tabletu. Toto pohodlíčko za tie prachy predsa len stálo… Peňaženka s integrovanou powerbankou, ktorá vás vo štvrtok zachránila od hrozby tichej domácnosti, len tíško prikývne. Toto keby chlapi vedeli…

Power banka a peňaženka v jednom
Skladacia prenosná podložka
Vankúš na optimálne používanie tabletu
29.4.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+