MojAndroid

Smartfóny rodiny Samsung Galaxy S21 sa dostali do oficiálneho predaja a postupne si nachádzajú cestu k množstvu záujemcov. Tí, ktorí využili predobjednávky mohli získať aj atraktívne príslušenstvo ako napríklad slúchadlá Galaxy Buds Pro.

Avšak samotné balenie v porovnaní s predošlou generáciou Samsung Galaxy S20 prešlo redukčnou diétou a nenájdete v ňom ani nabíjačku. Samsung na druhú stranu vyrukoval s pomerne širokou ponukou oficiálneho príslušenstva pre modely radu Galaxy S21 5G.

Do ponuky, vzhľadom na podporu pera S Pen, zaradil aj dve nové puzdrá pre Galaxy S21 Ultra 5G. Majiteľ Galaxy S21 5G tak má na výber z deviatich puzdier a majitelia Galaxy S21+ 5GGalaxy S21 Ultra 5G až z desiatich. Okrem krytov a ochranných obalov by noví majitelia mali zvážiť aj kúpu napájacieho adaptéra či bezdrôtovej nabíjačky. Hlavne v prípade, že chcú nabíjať pohodlne.

Keď už ste sa rozhodli investovať do novej vlajkovej lode, tak šetriť na príslušenstve v podobe ochranného krytu nemá zmysel. Poriadna ochrana je proste základ.

Puzdrá, obaly a kryty pre Samsung Galaxy S21

Nabíjačky pre Samsung Galaxy S21 5G

Doplnky k Samsung Galaxy S21

Náš tip
Recenzia Samsung Galaxy S21 5G: Podarený vstup do sveta vlajkových lodí

Flipové puzdro LED View

Vďaka veľkému LED displeju na puzdre môžete ľahko sledovať a prispôsobovať ikony notifikácií, ovládať hudbu a hovory bez jeho otvárania. Chráni váš telefón zo všetkých strán a dokonca má antimikrobiálny povlak. Platobné karty a doklady môžete nosiť so sebou vo vnútornom vrecku. Na výber máte pri modeloch Galaxy S21 5G a S21+ 5G čiernu, fialovú, ružovú a svetlo šedú farbu, pri modeli S21 Ultra 5G čiernu a svetlo šedú farbu.

hej sk affiliate Samsung LED View na Galaxy S21
datart affiliate Samsung LED View na Galaxy S21 čierne
hej sk affiliate Samsung LED View na Galaxy S21+
datart affiliate Samsung LED View na Galaxy S21+ fialové
hej sk affiliate Samsung LED View na Galaxy S21 Ultra
datart affiliate Samsung LED View na Galaxy S21 Ultra čierne

Flipové puzdro Clear View

Sofistikovaný dizajn krytu chráni telefón spredu aj zozadu a navyše má priehľadné okno, takže môžete ľahko skontrolovať upozornenia, odpovedať na hovory alebo pozastaviť hudbu – a to všetko bez dotyku na obrazovku. Zároveň je potiahnutý antimikrobiálnym povlakom pre ďalšiu ochranu. Na výber máte pri modeloch Galaxy S21 5G a S21+ 5G čiernu, fialovú, ružovú a svetlo šedú farbu, pri modeli S21 Ultra 5G čiernu a svetlo šedú farbu.

hej sk affiliate Samsung Clear View na Galaxy S21 ružové
datart affiliate Samsung Clear View na Galaxy S21 čierne
hej sk affiliate Samsung Clear View na Galaxy S21+ sivé
datart affiliate Samsung Clear View na Galaxy S21+ fialové
hej sk affiliate Samsung Clear View na Galaxy S21 Ultra sivé
datart affiliate Clear View na Galaxy S21 Ultra čierne

Kožený zadný kryt

Elegancia pravej európskej kože vytvára z puzdra dokonalý módny doplnok, ktorý vyniká svojím tenkým dizajnom. Je neuveriteľne mäkký a má pohodlné uchopenie. Je špeciálne navrhnutý tak, aby chránil zadný fotoaparát. K dispozícii je pre všetky tri modely v čiernej a hnedej farbe.

hej sk affiliate Leather Cover na Galaxy S21
hej sk affiliate Leather Cover na Galaxy S21+ čierny
hej sk affiliate Leather Cover na Galaxy S21+ hnedý
hej sk affiliate Leather Cover na Galaxy S21 Ultra

Silikónový zadný kryt

Elegantný na pohľad, jemný na dotyk. Matná povrchová úprava ponúka pohodlné uchopenie, zakrýva rohy a zadnú časť telefónu, čím zaisťuje ochranu a zároveň zachová jeho tenký dizajn. V ponuke je v čiernej, fialovej, ružovej a svetlo šedej farbe.

hej sk affiliate Samsung Silicone Cover na Galaxy S21 čierny
datart affiliate Silicone Cover na Galaxy S21 fialový
hej sk affiliate Silicone Cover na Galaxy S21+ čierny
datart affiliate Silicone Cover na Galaxy S21+ sivý
hej sk affiliate Silicone Cover na Galaxy S21 Ultra
datart affiliate Silicone Cover na Galaxy S21 Ultra čierny

Zadný kryt s LED diódami (LED Cover)

Dvojvrstvový elegantný dizajn so širokým LED displejom, ktorý si ľahko prispôsobíte textami, ikonami a animáciami tak, aby zodpovedal vašej nálade. Vyberte ikony, ktoré sa vám páčia, a zobrazia sa ako upozornenia na hovory a správy, takže môžete vždy sledovať, čo sa deje bez toho, aby ste museli otvárať puzdro. Zadný kryt s LED diódami je v dispozícii pre modely Galaxy S21 5G a S21+ 5G v bielej a fialovej farbe.

hej sk affiliate Samsung LED Cover na Galaxy S21 biely
hej sk affiliate Samsung LED Cover na Galaxy S21 fialový
hej sk affiliate Samsung LED Cover na Galaxy S21+ biely
hej sk affiliate Samsung LED Cover na Galaxy S21+ fialový

Tvrdený ochranný zadný kryt so stojanom

Chráňte svoj telefón a vychutnajte si pohodlné hands-free sledovanie. Dva stojany podopierajú váš telefón v 45° alebo 60° uhle a sú odpojiteľné bez použitia tlaku, čo bráni ich zlomeniu. K dispozícii je pre všetky tri modeli v čiernej a striebornej farbe.

hej sk affiliate Samsung Standing Cover na Galaxy S21
hej sk affiliate Samsung Standing Cover na Galaxy S21+
hej sk affiliate Samsung Standing Cover na Galaxy S21 Ultra

 

 

Priehľadný zadný kryt so stojanom

Užite si pohľad nielen na farbu svojho telefónu, ale aj na jeho displej. Čelná strana priehľadného krytu a pevná zadná PC strana chránia váš telefón počas podopierania a nastavovania preferovaného pozorovacieho uhla.

hej sk affiliate Clear Standing na Galaxy S21