MojAndroid

Výber nového smartfónu je spravidla úzko prepojený aj s výberom nového príslušenstva. Najčastejšie tak nové telefóny zakrývame do rôznych puzdier, ktoré ich síce dokážu ochrániť, no robia to za daň, ktorú niektorí z nás nie sú ochotní zaplatiť. Nie každý chce totiž dizajn svojho telefónu skrývať.

Náš tip
Waze: Appka, ktorá stojí za to | VIDEO

Pravdou však je, že nosiť moderný smartfón bez ochranného obalu, nie je veľmi bezpečné. Väčšina vlajkových lodí súčasnosti je totiž nielen z prednej, ale rovnako aj zo zadnej strany prekrytá odolným sklom. To síce občas dokáže odolať aj hrubšiemu zaobchádzaniu, no stačí jeden horší pád a nešťastie je na svete. Našťastie však majú puzdra jednu zaujímavú alternatívu, ktorá nielen dobre vyzerá, ale aj zvyšuje odolnosť telefónov. Reč je, samozrejme, o rôznych skinoch, ktoré si môžete na konštrukciu vášho smartfónu nalepiť.

My sme sa tieto “nálepky” rozhodli odskúšať na trojici telefónov. Všetko dôležité sme následne vložili do krátkeho videa, ktoré vás s týmto príslušenstvom detailne oboznámi. Ak by sa vám náhodou toto príslušenstvo zapáčilo, objednať si ho môžete na tejto stránke. K dispozícii sú skiny na viacero zariadení, pričom si môžete vybrať z veľkého množstva rôznych prevedení.

31.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+