MojAndroid

Portál Pocketnow.com prišiel so zaujímavou špekuláciou, podľa ktorej Sony Ericsson – alebo tiež už len Sony – plánuje vydať nový telefón Xperia Arc HD. Ten by mal zaradiť túto spoločnosť medzi výrobcov, ktorí už svoje prvé smartfóny s HD displejmi vydali. Otázne ostávajú ostatné technické podrobnosti.

Sony Ericsson ešte stále nevydal zariadenie s dvojjadrovým procesorom a sústredí sa skôr na modely v strednej triede viď Xperia Ray, Xperia Active, Xperia mini alebo mini pro. Pred dvoma mesiacmi sa hovorilo aj o high-end smartfóne Sony Ericsson Nozomi, ktorý mal byť prvým telefónom tejto spoločnosti s dvojjadrovým procesorom – odvtedy sme však už o ňom nepočuli. Mohla by Xperia Arc HD naozaj disponovať takýmto procesorom alebo pôjde len o upgradovanú verziu súčasného Arcu s HD displejom?  Tak na odpoveď na túto otázku si budeme musieť ešte počkať. Čo myslíte vy?

Zdroj: pocketnow.com

4.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+