MojAndroid

Na tohoročnom Google I/O predstavil Google pripravovanú službu na požičiavanie filmov s tým, že služba bude dostupná na Motorole Xoom, a podpora ďalších zariadení bude pridaná “o pár týždňov.” Chvíľu to síce trvalo, ale zdá sa, že Google svoj sľub onedlho splní vydaním aplikácie Google Videos pre ostatné Android zariadenia.

Viaceré internetové stránky uvádzajú, že nová Android aplikácia sa včera večer na krátko objavila na Android Markete. Mnohí si ju stihli stiahnuť predtým, než zmizla. Bol medzi nimi aj loukkra, čitateľ portálu Android Central, ktorý si aplikáciu nainštaloval na Samsung Nexus S, a dal na YouTube krátke video, ktoré nájdete na konci článku. Zatiaľ nie je známy presný dátum oficiálneho vydania aplikácie, ale hádam to bude už čoskoro.

Zdroj: Android Central

4.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+