MojAndroid

To, že si na našich Android zariadeniach dokážeme zahrať veľmi kvalitné hry, nie je ničím novým. Vždy však poteší, keď sa nám naskytne príležitosť, aby sme si zahrali staré klasické hry, pri ktorých sme mnohí strávili detstvo. Pod tento prípad jednoznačne spadá aj Prince of Persia, hra, ktorá je veľmi populárnou dodnes. Veľmi nás teší, že si čoskoro na Android zariadeniach budeme môcť vychutnať jej ďalšie mobilné spracovanie, tentokrát časť s názvom The Shadow and the Flame.

prince-of-persia-the-shadow-and-the-flame

Hra Prince of Persia – The Shadow and the Flame bola odprezentovaná na videu poukazujúcom na to, že spoločnosť Ubisoft, ktorá stojí za vývojom novej verzie, chystá naozaj radikálne zmeny. Jordan Mechner, autor originálnej hry, zverejnil niekoľko ďalších informácií o pripravovanej novinke. Okrem novej grafiky vo vysokom rozlíšení by sme sa podľa neho mali tešiť aj na nové zvuky a dotykové ovládanie, ktoré je späté s celou dušou hry. Titul je vraj prerobený od základu a neponúka port starej verzie, čo však do budúcnosti nevylúčil. Nižšie si môžete pozrieť spomínané video.

Rozhodne sa na novú hru Prince of Persia tešíme a dúfame, že sa na Android zariadenia dostane už čoskoro, ako to sľubuje aj priložené video. Dovtedy si môžete zahrať ďalšie spracovanie známeho princa, tentokrát klasické. Odkaz na stiahnutie prikladáme pod článok.

Zdroj: AndroidAuthority

12.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+