MojAndroid

Druhý ročník národnej súťaže mobilných aplikácií – AppsRulezz 2012 otvoril začiatkom marca registráciu pre všetkých slovenských mobilných developerov. Aplikácie ktoré vznikli na Slovensku a boli uvedené na trh v období od 1.1.2011 do 15.4.2012, môžu opäť súťažiť v 4 kategóriách.

AppsRulezz je najväčšia súťaž mobilných aplikácií na Slovensku bez ohľadu na mobilný operačný systém, pre ktorý boli jednotlivé aplikácie vyrobené. Súťaží sa v kategóriách Smartphone, Tablet, Brandované aplikácie (slúžiace na promo pre klientov) a Nebrandované aplikácie (určené priamo pre spotrebiteľov). Porotu tvoria najlepší tvorcovia minulého ročníka, odborní novinári, blogeri, zástupcovia špecializovaných agentúr a partnerov súťaže.

Prihlasovanie prebieha na webe súťaže apps.rulezz.sk/2012 do 15.4. vrátane, slávnostné vyhlásenie víťazov sa uskutoční na after party, večer po konferencii MobileRulezz 2012, 25.4.2012 v priestoroch Divadla Aréna.

Peter Šebo, hlavný organizátor AppsRulezz 2012: „Sme radi, že sa nám podarilo etablovať rešpektovanú súťaž, v ktorej desiatky slovenských vývojárov prihlásili už v prvom ročníku 66 súťažných palikácií. Veríme, že sa nám za pomoci početnej poroty opäť podarí zachovať vysokú úroveň ocenených a ukázať tak domácim, ale aj zahraničným záujemcom, že na Slovensku vznikajú aplikácie aj na svetovej úrovni.

Viac informácií o súťaži nájdete na webe apps.rulezz.sk/2012.

Minuloroční víťazi sú k dispozícii na apps.rulezz.sk/2011/works/winners.

Portál MojAndroid.sk je spoluorganizátorom druhého ročníka AppsRulezz. Výhercovia v súťaži Android Code 2011 v kategóriách Brandované a nebrandované aplikácie automaticky postupujú na shortlist súťaže AppsRulezz. Sú to tieto aplikácie:

I. Brandované aplikácie

II. Nebrandované aplikácie

 

Zdroj: AppsRulezz 2012

9.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+