MojAndroid

Pokračujeme v oslavách naších 6. narodenín a samozrejme v súťaži, v ktorej máte možnosť získať ďalších 6 hodnotných cien. Tento týždeň budete mať možnosť získať smartfón Lenovo Vibe K5, 1x licenciu ESET Mobile Security, 1x okuliare pre virtuálnu realitu 3D VR Glasses a 3x navigáciu Sygic. 

Náš tip
MôjAndroid.sk oslavuje 6. narodeniny. Poznáme prvých výhercov (SÚŤAŽ)

Ako môžem vyhrať?

Každý, kto sa zaregistruje a pridá recenziu, bude zapojený do našej narodeninovej súťaže. Každý týždeň, až do konca mája, každý piatok, vyžrebujeme 6 výhercov, ktorí budú mať šancu získať hodnotné ceny. Navyše, každý kto pridá recenziu a nevyhrá v danom týždni, bude automaticky zaradený do žrebovania v ďalšom týždni (vyhrať však môžete len raz). A keďže oslavujeme šieste narodeniny, tak budeme hrať o 6 cien.

Kde nájdem používateľské recenzie

Proces pridania recenzie je veľmi jednoduchý. Po prekliknutí sa do správnej sekcie katalógu sa musíte najskôr zaregistrovať, následne je nutné prihlásenie. Potom už môžete k jednotlivým zariadeniam v katalógu pridávať svoje vlastné recenzie. Zariadenia môžete hodnotiť slovne, ale aj prostredníctvom číselného hodnotenia od 0 do 10 v niekoľkých kategóriách – Konštrukcia a dizajn, Výkon, Displej, Cena, Výdrž batérie a Fotoaparát. Ak sa vám ale nechce hľadať zariadenie v katalógu, je jednoduchšie využiť samostatnú podstránku s formulárom, v ktorom vyplníte všetky potrebné údaje.

Náš tip
Používateľské recenzie: Už viac ako 100 ľudí pridalo hodnotenie smartfónu (SÚŤAŽ)

Používateľské recenzie sú momentálne v beta verzii a plánujeme ich ďalej vylepšovať, nielen po grafickej, ale aj funkčnej stránke. Ak budete mať akékoľvek nápady ako ich vylepšiť, napíšte nám na AndroidForum.sk, kde sme pre tento účel vytvorili nové diskusné vlákno.

16.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+