MojAndroid

Slovenský portál na porovnávanie cien, Pricemania.sk, predstavil svoju vlastnú aplikáciu aj pre Android telefóny. Od polovice augusta je pre nich k dispozícií mobilná aplikácia, ktorá poskytuje pohodlie porovnávať tovar všade tam, kde im to ich mobilný telefón dovolí. Nechýba ani skener čiarových kódov.

V jednoduchosti je krása

Nová Android aplikácia má upravený vizuál, prispôsobený veľkosti a funkčnosti pre mobilné zariadenia. Je viac minimalistický a jednoduchý, čo zaručuje väčšiu prehľadnosť a rýchlosť načítavania dát pre porovnanie cien vybraného produktu.

„Mobilný telefón je zariadenie, ktoré má väčšina z nás vždy pri sebe. Preto je to podľa nás ideálny prostriedok pre vyhľadávanie informácií o produktoch, keď ste v akomkoľvek obchode alebo nákupnom centre a rozhodujete sa o nákupe“, tvrdí Michal Král, majiteľ Pricemania.sk.

Samotná aplikácia poskytuje tiež pomerne jednuduchú funkčnosť a umožňuje porovnanie cien viac ako 1 mil. produktov z ponuky viac ako 2 500 e-shopov.

 

Rýchly prístup k porovnaniu umožňuje skener čiarových (EAN) kódov, takže zíde sa hlavne v kamennom obchode, ak si chcete porovnať ceny daného tovaru na internete. Momentálne dopĺňame databázu EANov, na knihy už to ale funguje veľmi dobre vo väčšine prípadov.

Ďalej detail produktu obsahuje:
– porovnanie cien tovaru
– popis a parametre produktu
– galéria
– vývoj cien
– mapa obchodov

Pricemania.sk porovnanie cien
Pricemania.sk – Jan Sivulka
Verzia 1.0 (17. 8. 2011)
Veľikosť 39 kB
1.5+

Zadarmo

 

Zdroj: Pricemania.sk

19.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+