MojAndroid

Čoraz viac ľudí dnes túži po práci, v ktorej by mohli byť sami sebe pánmi, mať flexibilný pracovný čas a veľké zárobky. Podnikanie na internete znie ako super nápad, no nič nie je také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Začiatky bývajú ťažké a vtedy je dobré dostať nejaké know-how od skúsenejších. Aj preto vznikol prvý komplexný vzdelávací program Pricemania Academy.

Analýza trhu, SEO, výber správneho segmentu a cieľovej skupiny, nastavenie správnej cenotvorby, spustenie (ideálne) responzívneho webu a následná propagácia e-shopu rôznymi kanálmi sú len niektorými z množstva vecí, na ktoré treba myslieť pri zakladaní vlastného biznisu.

Pricemania Academy spája top ľudí z českého a slovenského online biznisu, ktorý vzdelávajú podnikateľov, marketérov, ale aj študentov. Malé skupinky, v ktorých sa školenia odohrávajú, zaručujú individuálny prístup a vysokú interaktivitu. V septembri 2014 začne už štvrtá sezóna akadémie, ktorá obsahuje 15 školení. Priestor dostali noví mentori, a teda aj nové témy. „Dopyt po online vzdelávaní neustále rastie. Zatiaľ posledná tretia sezóna bola mimoriadne úspešná, keď sme kvôli veľkému záujmu museli niekoľko školení opakovať. K úspechu však určite prispeli aj Season Passy – zvýhodnené balíky školení, vďaka ktorým sa dá ušetriť až 61 % z celkovej sumy školení. Ich predaj sme spustili aj tento rok,“ hovorí Michal Král, zakladateľ projektu.

Štvrtý semester Pricemania Academy odštartuje v stredu 17. septembra 2014 event Pricemania Academy Kickoff IV. v priestoroch bratislavského coworkingového centra Connect. V programe od 18.30 h sú aj tri krátke inšpiratívne prednášky od mentorov akadémie, na ktoré budú môcť hostia Kickoffu hneď reagovať prostredníctvom služby Sli.do, ale aj v rámci diskusie.

  • Jakub Čech a Jakub Kuko Mazán (daren&curtis): 7 vecí, ktoré ti mama o týchto značkách nepovedala (Prezradia vám všetky zaujímavosti zo sveta veľkých značiek, najdrahšie logo na svete, brutálne aj menej brutálne re-brandingy a výber najefektívnejších kampaní, ktoré ich v poslednom čase zaujali).
  • Mário Roženský (Affilbox): Affiliate nie je sprosté slovo (O Affiliate marketingu sa často traduje mnoho mýtov, ktoré vám radi vyvrátime.)
  • Michal Král (Pricemania.sk) a Michal Horák (Peckadesign): Ako sme pripravili Pricemaniu na nástup mobilných technológií (Prečo je responzívny dizajn taký dôležitý? Web Pricemania.cz je už v responzívnej verzii, slovenská Pricemania.sk sa na to pripravuje. Prečo by ste sa mali začať aj vy?)

O zábavu počas networkingu sa postará Denis Lacho so svojou kapelou a pripravený je aj chutný catering. Vstup na podujatie je zdarma a každý účastník navyše získa leták s kompletným programom a zľavovým kódom na zľavu 15 % na jesenné workshopy.

Pricemania Academy je jedinečný vzdelávací program pre e-shopy a online firmy. Interaktívita a individuálny prístup mentorov zaručujú jednoduchšie nasiaknutie informácií a prepojenie teoretických poznatkov s praktickými radami a skúsenosťami. Vďaka nadobudnutým poznatkom môžu absolventi Pricemania Academy zvýšiť návštevnosť a premeniť ju na reálnych zákazníkov, a tým zdvihnúť celkovú ziskovosť. Nemenej dôležité je aj budovanie mena značky a vzťahu so zákazníkmi. Všetci absolventi Pricemania Academy získajú na konci školenia alebo workshopu certifikát. Hlavný partner jesennej sezóny 2014 je spoločnosť TrustPay.

13.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+