MojAndroid

Vernostný program Priceless Specials spoločnosti Mastercard úspešne odmeňuje registrovaných zákazníkov na Slovensku už celé 3 roky. Počas svojho fungovania od roku 2015 sa stal najjednoduchším a zároveň najobľúbenejším vernostným programom svojho druhu. Tohtoročnou inováciou je rozšírenie programu o tretí pilier, ktorým je zavedenie členstva v závislosti od počtu platieb kartou u všetkých obchodníkov, vrátane e-shopov, teda nie len u partnerov programu.

Držitelia kariet oceňujú jednoduchosť používania, jedinečnosť vo forme odmeňovania a možnosť splniť si želanie

Priceless Specials na Slovensku už tri roky odmeňuje vo forme cashback-u, teda vracia peniaze naspäť, za každú transakciu kartou Mastercard alebo Maestro u partnerov programu. Ide o jeden z najobľúbenejších spôsobov odmeňovania, ktorému, podľa exkluzívneho prieskumu Masterindex, dáva prednosť až 86% Slovákov. Doteraz najvyššia výška jednorazovo vyplateného cashback-u bola na Slovensku 173 EUR.

Neoddeliteľnou súčasťou programu je aj možnosť splniť si želanie či vysnívať ho svojim blízkym a zažiť tak spolu s nimi chvíle doslova na nezaplatenie. Počas troch rokov program splnil už 60 rôznych želaní. Patril medzi ne napríklad lov sumcov na rieke Ebro v Španielsku, výlet do kina za rozprávkou pre deti z detského domova či vysnívaný papagáj ako spoločník pre starú mamu.

„Náš program Priceless Specials si postupne obľubuje čoraz väčší počet ľudí, lebo im vracia peniaze a pomáha plniť si sny. Aj preto ho neustále vylepšujeme. Od tohto roku je možné získavať bronzové, strieborné, zlaté alebo platinové členstvo a vyberať si tak ďalšie odmeny. Pre Mastercard je to možnosť ponúknuť držiteľom kariet zasa o niečo viac,“ povedal Miroslav Lukeš, generálny riaditeľ Mastercard pre Slovensko, Českú republiku a Rakúsko.

Do novinkových úrovní členstva sa počíta každý jeden nákup platobnou kartou Mastercard a Maestro, vrátane e-shopov, teda nielen u partnerov programu. Na základe počtu transakcií platobnou kartou získava každý registrovaný držiteľ karty jedno z členstiev – bronzové, strieborné, zlaté alebo najvyššie platinové členstvo. Čím je úroveň členstva významnejšia, tým hodnotnejšie zľavy, vouchery alebo benefity môže následne prostredníctvom Priceless Specials čerpať.

Náš tip
Mastercard verí smart hodinkám. V budúcnosti majú nahradiť peňaženku

„Samozrejme, stále sprostredkúvame aj ďalšie úžasné zážitky a prekvapenia, napríklad súťaže o návštevu finále futbalovej Ligy majstrov či svetového pohára v zjazdovom lyžovaní v Kitzbühel,“ dodal M. Lukeš.

24.5.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+