MojAndroid

Donášková služba Wolt spúšťa svoju prevádzku v ďalšom slovenskom meste, po Bratislave a Košiciach prichádza najnovšie do Trnavy. Tá sa tým stane globálne mestom číslo 100, v ktorom môžete využiť služby Woltu. Služba štartuje 6.októbra o 10:30. Vďaka novej donáškovej službe začínajú s rozvozom jedál viaceré trnavské reštaurácie, medzi inými aj obľúbený McDonald’s.

Trnava má svojou vzdialenosťou od Bratislavy výbornú polohu, veľkosťou je skvelým miestom pre rodiny s deťmi.  “Aj vďaka tomu dokázala prilákať množstvo mladých ľudí v produktívnom veku, čím mesto dlhodobo ekonomicky prosperuje. To je odzrkadlené aj na neustále rozrastajúcej sa lokálnej gastroscéne,” vysvetľuje dôvody pre štart služby v Trnave Jan Foret, generálny riaditeľ Woltu pre Slovensko a Českú republiku.
Donášková služba Wolt si zakladá na kvalite svojich služieb, ktorú prísne stráži, Trnavčania sa tak môžu spoľahnúť na rýchle doručenie priemerne do 30 minút, jednoduchú mobilnú aplikáciu, pohotový zákaznícky servis a široký výber reštaurácií. Wolt je navyše službou, ktorá kompenzuje všetky CO2 emisie, ktoré vyprodukujú jej kuriéri. Jedlo bude možné objednať v úvode z takmer 20 reštaurácií, ktoré sa rozhodli rozšíriť svoju ponuku o spoľahlivú donáškovú službu – KFC, Subway, Al Trivio a Bokovka, La Donuteria, Regal Burger, indická reštaurácia Shiva, Baldisimi Bistro a ďalšie. Portfólio partnerských reštaurácií sa bude v nasledujúcom období rozširovať. Cez Wolt bude donášku jedla ponúkať exkluzívne aj obľúbená sieť reštaurácií rýchleho občerstvenia McDonald’s. „Máme veľkú radosť z toho, že po úspešnom naštartovaní a rozbehnutí služby McDelivery v rámci nášho hlavného mesta ako i metropoly východu, máme možnosť ponúknuť túto obľúbenú donášku jedla priamo k dverám zákazníkom s partnerom Wolt už aj v Trnave. Veríme, že naši zákazníci ocenia túto možnosť, dopriať si naše jedlo aj v pohodlí domova, “ informuje Lucia Poláčeková, PR Supervisor McDonald’s pre SR.

Zákazníci sa nemusia obávať donášky ani v čase pandémie, Wolt aj naďalej doručuje všetky objednávky automaticky bezkontaktne.

V Trnave, rovnako ako v iných mestách, bude Wolt dodávať svoje služby cez partnerských kuriérov. Ide o flexibilnú pracovnú činnosť, v ktorej si priemerne dokáže človek zarobiť až 9€ / hod.

Prečítajte si najčastejšie otázky v súvislosti so spustením prevádzky v Trnave – na tomto linku.

6.10.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Nie je možné pridávať komentáre.

+