MojAndroid

Spoločnosť Bolt, predtým známa ako Taxify, je poprednou európskou prepravnou platformou zameranou na rýchlejšie, pohodlnejšie a spoľahlivejšie cestovanie v meste. Jedná sa tiež o priamu konkurenciu populárnej taxi-služby Uber. Spoločnosť teraz oznámila plány na spustenie služby rozvozu jedla na svojich kľúčových trhoch v Európe a Afrike.

V spoločnosti Bolt nám mimoriadne záleží na všetkých zákazníkoch. Jedným z najlepších príkladov je náš efektívny spôsob fungovania. Cestujúcim ponúkame najlepšie ceny a vodičom najnižšie poplatky. To nám umožnilo rásť rýchlejšie a s menšími vynaloženými prostriedkami než akejkoľvek inej ride-hailingovej platforme na svete.Teraz chceme tento spôsob myslenia priniesť do rozvážania jedla. V kombinácii s našou technológiou a stovkami tisíc vodičov plánujeme vybudovať tú najlepšiu službu na rozvoz jedla pre milióny ľudí v Európe a Afrike, ktorí už našu aplikáciu využívajú denne. Pustiť sa do rozvozu jedla máme v pláne na všetkých hlavných trhoch, na ktorých Bolt v Európe a Afrike pôsobí. Dátum spustenia rozvozu na Slovensku zatiaľ priblížiť nedokážeme.

Roman Sysel, Country manager spoločnosti Bolt pre Českú republiku a Slovensko

V súlade so širšou víziou spoločnosť nedávno prešla globálnou zmenou názvu z Taxify na Bolt. Služby Bolt už zahŕňajú nie len zdieľanie áut, ale aj motoriek či elektrických kolobežiek. Služba, ktorá bude poskytovať rozvoz potravín, bude prvýkrát predstavená v lete v Estónsku, Fínsku a Južnej Afrike.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

22.3.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+