MojAndroid

Predstavenie vlajkovej lode Galaxy S5 spoločnosťou Samsung, bolo predchádzané veľkým množstvom únikov, dohád, špekulácií a iných informácií. Jednou z nich bola aj správa, podľa ktorej by sme sa mali dočkať “prémiovej” verzie Galaxy S5, s kovovým vyhotovením konštrukcie a vyšším rozlíšením displeja. Tento model sa mal objaviť krátko po predstavení verzie, ktorú sme už videli. CEO spoločnosti Samsung však tieto informácie vyvrátil.

J.K. Shin označil správy o existencii prémiovej Galaxy S5 za “nesprávne” a tvrdí, že Samsung nepracuje na ničom podobnom. Namiesto toho poukazuje, že ak používatelia hľadajú niečo prémiové,  dočkajú sa toho túto jeseň, kedy bude predstavená ďalšia verzia tabletofónu z rádu Galaxy Note. Pôvodné informácie tak boli skutočne len výplodom fantázie používateľov, ktorí sa kovovej konštrukcie nakoniec nedočkali.

Zdroj: Phonearena

15.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+