MojAndroid

Po dlhej dobe sťažovania sa na neustále padanie a sekanie Facebook aplikácie a sľubovania zlepšenia tohto stavu sa dnes takmer nemožné stalo realitou. Spoločnosť Facebook vydala aktualizáciu ich aplikácie napísanú v dlho sľubovanom natívnom kóde pre operačný systém Android.

Hlavným vylepšením by malo byť omnoho rýchlejšie načítavanie obsahu na časovej osi, komentárov a najmä pozorovateľné vylepšenie načítavania fotoalbumov a fotografií. Beh aplikácie sa zrýchlil prepísaním jej zdrojového kódu do natívneho Android kódu a teda behom väčšiny skriptov a výpočtov priamo v telefóne narozdiel od pôvodného konceptu, kedy sa všetko uskutočňovalo na serveri. Aktualizácia aplikácie je dostupná v Play Store a preto neváhajte a sťahujte.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
13.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+