MojAndroid

YouTube pre  Android je pomerne veľmi dobre spracovaná aplikácia a ponúka v podstate všetko čo by ste od nej mohli požadovať. Mnohí z vás sa však stretli s “problémom”, ktorý sa týka kvality prehrávania. Natívna Youtube aplikácia totiž nepodporuje prehrávanie HD videí na všetkých zariadeniach. Člen XDA fóra sa však rozhodol pre nápravu a vydal modifikovanú verziu Youtube aplikácie, ktorá umožňuje prehrávať videá v maximálnom rozlíšení 720p na každom zariadení bez ohľadu na veľkosť, rozlíšenie displeja alebo typ pripojenia. Možno sa vám bude zdať prehrávanie 720p (1280×720 px) videa na displeji s rozlíšením WVGA (480x800px) ako nezmysel, napriek tomu viacerí používatelia hlásia oproti “HQ” streamovaniu na oficiálnej Youtube aplikácii viditeľné zlepšenie. Ak sa rozhodnete tejto upravenej verzii Yutube dať šancu, určite nám v komentároch nechajte vedieť či sa kvalita naozaj zlepšila. Nám sa na Galaxy SII zdalo prehrávanie o niečo kvalitnejšie.

Na stiahnutie sú dostupné verzie pre Android Gingerbread a Honeycomb/ICS. K dispozícii sú upravené verzie s prehrávaním HD len prostredníctvom WiFi  alebo WiFi +3G pripojenia.

Android 2.x-3.1 (Froyo/GB/HC): WiFi HD | WiFi + 3G HD

Android 3.2+ (HC/ICS): WiFi HD | WiFi + 3G HD | WiFi + 3G HD with Black theme

Zdroj: XDA-Developers

8.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+