MojAndroid

Počas posledného týždňa sa vo svete technológií udialo hneď niekoľko zaujímavých vecí. Aby ste o žiadnu dôležitú informáciu neprišli, pripravili sme pre vás prehľad tých najzaujímavejších správ, ktoré prišli počas prebiehajúceho týždňa.

Skladačky od Honoru a Xiaomi možno prídu už v júli

Najnovšie skladacie smartfóny, konkurenti pre Samsung Galaxy Fold5, by podľa posledných špekulácií mali byť uvedené v lete, konkrétne sa hovorí o júli. Očakáva sa, že nové modely prinesú vylepšenú konštrukciu. Mix Fold 4 by vraj mohol byť najtenším smartfónom s ohybným displejom.

Podvodníci lákajú na reproduktor v cene 2 €

Ďalší týždeň a ďalší podvod, na ktorý môžete naraziť aj vy na sociálnej sieti. Najčastejšie sa šíria práve na Facebooku, kde je primitívne ľahké rozšíriť obsah medzi naivných ľudí. Tentokrát nás lákajú na mimoriadne výhodný reproduktor od spoločnosti Marshall. Práve ten nám má v akcii ponúkať sieť obchodov Okay, na svojej akože oficiálnej stránke. Na tom by nebolo asi nič zlé, pokiaľ by sme žili v rozprávke.

Prvá banka na Slovensku prináša platenie platobným prsteňom

Platenie mobilom alebo prostredníctvom inteligentných hodiniek už dnes nie je ničím výnimočným. Tento komfortný spôsob využíva z roka na rok čoraz viac klientov slovenských bánk a teraz sa k nim pridáva ďalší spôsob – platobný prsteň. Ani smart prsteň nie je žiadnou novinkou, na trhu sa predáva viacero rôznych modelov s rôznymi funkciami. Kým niektoré vedia iba merať základné údaje o fyzickej aktivite alebo zdraví, iné ponúkajú aj možnosť bezkontaktných platieb.

Stále prebieha narodeninová súťaž, v ktorej hráte aj o smart hodinky

Portál MôjAndroid.sk v mesiaci máj oslavuje už svoje štrnáste narodeniny. Počas 14 rokov fungovania sme vám priniesli množstvo noviniek, recenzií, porovnaní, testov, videí či návodov. Neustále sa snažíme zlepšovať a prinášať obsah, ktorý je aktuálny a zaujímavý. Teraz je rad na vás. Práve vy nám môžete dať vedieť, aký obsah je pre vás zaujímavý a vďaka tomu môžete vyhrať nejakú peknú cenu. Napríklad také Galaxy Fit3.

Mladí ľudia a Facebook si nerozumeli, no teraz prichádza zmena

Facebook vznikol už v roku 2004, no popularite sa teší ešte aj dnes. Nie na darmo patrí k najpopulárnejším sociálnym sieťam, ktoré na svete máme. V posledných rokoch ale zažívame trend, ktorý ukazuje, že mladí ľudia z neho odchádzajú a navštevujú radšej platformy ako TikTok či Instagram. Teraz sa ale všetko mení.

9.6.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+