MojAndroid

Spoločnosť LifeView uviedla na trh ANDROID TV unikátny multimediálny prehrávač pracujúci pod operačným systémom Android 2.2 s DVB-T tunerom, ktorý sa pripája k TV prijímaču cez HDMI rozhranie. Okrem sledovania digitálneho vysielania môže užívateľ na svojom televízore používať internetový prehliadač; mailový klient; mutlimediálny prehrávač, Skype, Facebook, Youtube a ďalších viac ako 150 tisíc aplikácií bezplatne prístupných cez Android Market. Ovládanie pomocou bezdrôtového QWERTY ovládača z pohodlia kresla je intuitívne a bez problémov si ho osvoja aj užívatelia, ktorý doteraz s OS Android nepracovali.

Prepojenie televízneho prijímača a internetu nebolo doposiaľ jednoduchšie. Chytrý z vnútra a štýlový navonok. Taký je multimediálny prehrávač LifeView Android TV. Na slovensku si  môžete kúpiť Android TV za približne 144 EUR.

13.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+