MojAndroid

T-Mobile myTouch 3G slideTento týžden T-Mobile v Amerike oficiálne predstavil ďalší Android telefón nazývaný T-Mobile myTouch 3G Slide. Telefón sa veľmi podobá na HTC Magic, a po vzore prvého Android zariadenia T-Mobile G1, bude mať aj qwerty klávesnicu. Hardvér bude opäť o niečo rýchlejší ako u predchodcov, operačný systém Android bude v najnovšej verzii 2.1.

Telefón T-Mobile myTouch 3G Slide nebude príliš vynikať svojími hardvérovými parametrami, 5-megapixelový fotoaparát s LED bleskom, 3,4 palcový displej. 512 MB RAM a ROM a 600 MHz procesor sú štandartné parametre. Kapacitu telefónu bude možné zväčšovať cez SD kartu, súčasťou balenia pravdepodobne bude 8 GB SD karta.

T-Mobile myTouch 3G Slide

Android OS 2.1 by mal mať užívateľské rozhranie Expresso a bude to prvý prístroj z dielne T-Mobile s týmto najnovším OS 2.1. Predchádzajúce verzie telefónov mali 1.5 a 1.6 Android operačný systém. Tento krok je hlavne benefitom pre užívateľov, ktorí tak budú mať prístup ku všetkým aplikáciám v Android markete, ako aj k poslednej oficiálnej Twitter aplikácii.

T-Mobile myTouch 3G Slide bude disponovať aj ďalšími zaujímavými funkciami ako Faves Gallery (možnosť vložiť 20 najpoužívanejších kontaktov na jedno miesto a tak jednoduchšie ostať s nimi v kontakte), myModes (veľmi podobné užívateľské rozhranie ako Sense od HTC, užívatelia si môžu vytvoriť vlastné témy, ikony a pozadia pre svoj telefón) a funkcia Genius Button (možnosť ovládať telefón pomocou hlasu). Funkcia Genius Button je asi najzaujímavejšia vec, ktorá s telefónom T-Mobile myTouch 3G Slide príde. Funkcia umožňuje hlasom vytvoriť a poslať SMS správy, vyhľadávať kontakty a zavolať im.

Telefón sa začne predávať v USA začiatkom júna, uvidíme či sa dočkáme aj európskeho predaja.

Zdroj: www.androidguys.com

6.5.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+