MojAndroid

Už čoskoro bude hotová finálna verzia Androidu 7.0 Nougat a majitelia novších Nexus zariadení by mali hneď získať aj aktualizáciu s týmto systémom. A majú sa na čo tešiť. Nougat ponúka hneď niekoľko noviniek a najnovšie medzi ne pribudla aj možnosť zobraziť aktuálny stav počasia priamo medzi dlaždicami v notifikačnej lište. Tú vám umožní medzi ďalšie dlaždice umiestniť aplikácia Weather Quick Settings Tile.

Aplikácia ponúka 14 rôznych ikon s rôznym stavom počasia, pričom zobrazuje aj teplotu ovzdušia a textový opis podmienok v exteriéri. Priamo v nastaveniach aplikácie si tiež môžete zvoliť jednotky teploty, zapnúť alebo vypnúť celú dlaždicu alebo nastaviť čas obnovovania. Jedným dotykom potom dlaždicu obnovíte a dvojitým stlačením otvoríte jej nastavenia. Jedinou podmienkou na používanie tejto aplikácie je Android 7.0 Nougat, a to aj v Developer Preview verzii. Inak je aplikácia dostupná zadarmo.

Náš tip
Android 7.0 Nougat: Finálna verzia na obzore
Verzia: 2.5.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

5.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+