MojAndroid

Všetci vieme aké nastane šialenstvo keď nový iPhone príde do predaja (najmä v Amerike) – ľudia dokážu čakať dlhé hodiny pred obchodom len aby patrili medzi prvých čo si ho kúpia. iPhone 4 bol v auguste minulého roka predobjednaný viac ako 110 000 krát, čo je pomerne veľké číslo.

Samsung so svojim Galaxy S II túto hranicu prekonal a zastavil sa na čísle 200 000 predobjednávok, ktoré boli zaznamenané v Kórei u troch najväčších mobilných operátorov. Číslo však môže byť mierne skreslené, keďže v Amerike bolo možné objednávať iba u jedného operátora, čo sa pravdepodobne odrazilo aj v celkovom počte objednávok. Každopádne, 200 000 je úspešné číslo. Tu sa ale ambície spoločnosti nezastavujú – Samsung plánuje predať viac ako 10 miliónov kusov smartfónu Galaxy S II do konca tohto roka, podobne ako tomu bolo pri jeho populárnom predchodcovi Galaxy S. Pre porovnanie však iPhone 4 zaznamenal v minulom roku viac ako 18,65 milióna  predaných kusov.

Uvidíme, či bude Galaxy S II lámať rekordy – s parametrami ako sú dvojjadrový procesor, 4,3″ SuperAMOLED Plus displej alebo super tenký dizajn má na to tie najlepšie predpoklady ;).

Zdroj: elektronista.com

4.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+