MojAndroid

Spoločnosť Samsung má dôvod na úsmev. O ich novú vlajkovú loď – Samsung Galaxy S7 a jej Edge verziu – je totižto medzi používateľmi veľký záujem. Dokazujú to aj prvé informácie o tom, koľko ľudí si toto zariadenie kúpilo na predobjednávky. Samsung potvrdil, že ich očakávania boli naplnené a záujem o ich nové smartfóny je tak veľký, že s tým Samsung ani nepočítal. Na túto tému sa stroho vyjadril aj šéf mobilnej divízie spoločnosti, D.J.Koh:

Technický gigant Samsung Electronics Co Ltd zaznamenal silnejší dopyt po predobjednávkach novej vlajkovej lode Samsung Galaxy S7, ktorá sa začala predávať tento týždeň, ako očakával.

Žiadne konkrétne čísla však nezazneli. Koh si však od novej vlajkovej lode sľubuje veľa a očakáva, že S7-čka posilní ich pozície v Číne, kde Samsung čelí zrejme najväčšej konkurencii lokálnych výrobcov. Uvidíme, či tieto plány Samsungu vyjdu a ako sa bude predávať nová vlajková loď u operátorov a vo voľnom predaji. Koľkí z vás už držia toto zariadenie v rukách a kúpili si ho na predobjednávku?

Zdroj: AndroidCentral

10.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+