MojAndroid

Na Google Play Store sa objavila nová hra, ktorá sa inšpirovala známym sci-fi filmom Predátori. Vytvorená bola v spolupráci spoločností Angry Mob Games a Fox Entertainment, vďaka ktorým sa teraz môžete vžiť do role predátora v hre s názvom Predators.

Ľudia boli odjakživa najlepšími lovcami na planéte zem, no netušili o tom, že to nie je ich planéta, ale herné pole pre predátorov. V hre bude teda vašou úlohou zhostiť sa úlohy lovca a bojovať proti deviatim najnebezpečnejším ľudom na planéte zem. Nebudú to však len ľudia proti komu budete bojovať, ale aj ostatní predátori, ktorí sa budú snažiť zmariť vašu snahu dostať sa do uznávaného klanu predátorov.

  

V boji môžete okrem ostria oštepu a nožov, využiť aj ďalšie technológie predátorov, ktoré zahŕňajú napríklad termálne videnie, generátor neviditeľnosti alebo kanón na veľké vzdialenosti.

Hra Predators je dostupná na Google Play a za posledných niekoľko dní si získala celkom dobre hodnotenia. Ak teda máte záujem o túto hru a nebude vám ľúto za ňu zaplatiť 2,3€, môžete začať so sťahovaním. Hra má veľkosť 105MB, takže na jej získanie odporúčame použiť dátovo neobmedzené internetové pripojenie.

Verzia: 1.5.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.1
Aktuálna cena: Zdarma

12.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+