Precise Volume: Majte svoje ovládanie hlasitosti pod kontrolou

21. marca 2017 0

Ovládanie hlasitosti je skutočne dôležitou súčasťou Android smartfónov. Používatelia majú na výber v Obchode Play množstvo hudobných aplikácií či aplikácií na sledovanie videí. K telefónu je možné tiež synchronizovať rôzne Bluetooth príslušenstvo. A práve na prehľad a optimalizáciu hlasitosti pri rôznom príslušenstve či aplikáciách dokonale slúži aplikácia Precise Volume.

TIP:App Volume Control – vlastný zvukový profil pre každú vašu aplikáciu

Najväčšou výhodou aplikácie je práve optimalizácia zvuku počas prehrávaného obsahu. Volume Control Hub v rámci aplikácie ponúka až 100 zvukových profilov pre Android, vďaka ktorým dokáže zabezpečiť optimálnu hlasitosť pre dané video či skladbu. Zvuk už nikdy nebude príliš hlasný alebo príliš tichý. Prémiová verzia aplikácie za príplatok ponúka až milión rôznych úrovní hlasitosti pre dokonalé prispôsobenie voči obsahu.

Aplikácia si nevyžaduje root vášho zariadenia a pozitívne vplýva tiež na váš sluch. Najmä pri pripojení slúchadiel či iného Bluetooth príslušenstva máte možnosť širokého nastavenia zvukových profilov alebo je k dispozícii tiež automatický režim (prémiová funkcia). Pri tomto režime aplikácia sama vie, čo má urobiť pri pripojení daného príslušenstva.

Prémiová verzia okrem zvýšeného počtu profilov prináša tiež notifikácie, možnosť maximálnej hlasitosti, automatickú kontrolu hlasitosti či tmavú tému prostredia aplikácie. Precise Volume je k dispozícii na stiahnutie v Obchode Play zdarma. Platené funkcie sú k dispozícii za príplatok 2,79€.

Precise Volume
Verzia 1.06
CenaZadarmo
Inštalovať
Zapojte sa do diskusie (0)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
  1. Loading ...
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: