MojAndroid

Teplé letné dni sa nezadržateľne blížia a k slnečnému počasiu neodmysliteľne patria aj letné hity, ktoré vždy dokážu zdvihnúť náladu a motivovať nás k lepším výkonom. Či už patríte k športovcom alebo si chcete užívať leto plné zábavy, Sony má v ponuke slúchadlá pre každého z vás. Nezabúdajte však, že ponuka bezdrôtových slúchadiel je skutočne rozsiahla a pri výbere vám pomôže aj náš Nákupná poradca.

Vaša súkromná letná párty môže začať

So slúchadlami WH-XB900N s vylepšenou funkciou EXTRA BASS a technológiou pre potláčanie okolitého hluku si hudbu môžete užívať vždy a všade. Vďaka tomu zistíte, aký je čistý zvuk vysoko návykový. Technológia EXTRA BASS pre hlboký a výrazný zvuk vylepšuje nízke frekvencie tak, aby zaistila úplne dokonalý zvuk basov. Špeciálna konštrukcia slúchadiel WH-XB900N taktiež zlepšuje tlak vzduchu medzi reproduktormi a ušnými bubienkami, vďaka čomu sa ešte viac prehĺbi zážitok z každej skladby.

Okrem prvotriednej kvality zvuku vás poteší aj 30-hodinová výdrž batérie, ktorá je navyše plne nabitá už po 4 hodinách. Ak sa práve ponáhľate, už 10 minúť nabíjania postačí na to, aby slúchadlá vydržali až hodinu nepretržitého prehrávania.

WH-XB900N disponujú dotykovým panelom zaručujúcim ľahké a rýchle ovládanie hlasitosti, telefonovania či prepínania skladieb. Nároční zákazníci určite ocenia aj mobilnú aplikáciu od Sony – Headphones Connect, ktorá ponúka funkciu automatického prispôsobenia hlasitosti zvuku s ohľadom na vašu aktuálnu činnosť. Perfektná kvalita zvuku je zaručená v každej situácii.

 

datart affiliate Sony WH-XB900N
hej sk affiliate Sony WH-XB900N
Sony WH-XB900N

Sony

Slúchadlá pre skutočnú slobodu pohybu

Teplé letné dni priamo nabádajú k nespútanému pohybu, výletom a športovým aktivitám. Pri tom samozrejme nesmie chýbať ani hudba dodávajúca potrebnú motiváciu a tu správnu energiu. No kábel slúchadiel pri pohybe len prekáža. S bezdrôtovými slúchadlami WF-1000XM3 to však nie je žiaden problém! Slúchadlá boli navrhnuté tak, aby používateľovi umožňovali voľný pohyb bez obmedzovania a vďaka technológii pre potláčanie okolitého hluku taktiež bez vyrušovania. 

Svet okolo vás sa úplne zastaví – teraz ste dôležitý len vy a vaša hudba, čo vám umožňuje plne sa sústrediť na všetko, čo práve robíte. Žiadny hluk okolia, žiadne káble, žiadne vyrušovanie, iba výnimočný zvuk. Objavte úplne pohlcujúcu kvalitu hudby v štýlom kompaktnom dizajne s pokročilou zvukovou technológiou slúchadiel WF-1000XM3.

Malý, ale výkonný 6 mm reproduktor vnútri slúchadiel poskytuje bohatý a čistý zvuk, a v kombinácii s HD procesorom QN1e minimalizuje skreslenie. Navyše je tu technológia DSEE HX, ktorá zvyšuje kvalitu zvuku komprimovaných digitálnych hudobných súborov tak, aby sa čo najviac priblížila vysokému rozlíšeniu. Slúchadlá vďaka ergonomickému prevedeniu bezpečne a pohodlne držia v uchu, takže sa nemusíte báť, že vám vypadnú.

 

andreashop affiliate Sony WF-1000XM3 – Čierne
datart affiliate Sony WF-1000XM3 – Čierne
hej sk affiliate Sony WF-1000XM3 – Čierne
Sony WF-1000XM3 – Strieborné

Sony

Náš tip
https://www.mojandroid.sk/bluetooth-sluchadla-vyber/
10.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+