MojAndroid

Ako sme posledne informovali, od 15. augusta je Adobe Flash Player pre Android nedostupný v Google Play Store. Nie je to však úplne tak pravda, pretože Adobe Flash Player pre Android dostáva stále podporu pre zariadenia s verziou Androidu 4.0.x Ice Cream Sandwich.

Teraz Adobe Flash Player získal opäť aktualizáciu vo verzii 11.1.115.17, ktorú však len tak ľahko nenájdete. Musíte mať link, ktorý vás k Flash Playeru dostane priamo.

Aktualizácia 11.1.115.17 pre zariadenia s aspoň Androidom 4.0.x prináša kompatibilitu so zariadeniami s Androidom 4.0.x, vylepšenie výkonu, opravu chýb, opravu bezpečnosti a stability. Viac sa môžete dozvedieť na TOMTO LINKU.

Ak vlastníte Android zariadenie s Androidom 4.0.x Ice Cream Sandwich, môžete na stiahnutie použiť aj nasledovný link pod článkom. Upozorňujeme však na to, že link sa dá využiť, a aplikáciu stiahnuť, len prostredníctvom prihlásenia sa do svojho účtu v Google Play Store pomocou klasického webového rozhrania na počítači, alebo aj prostredníctvom natívneho prehliadača v Android zariadeniach.

 Zdroj, foto: Google Play Store

25.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+